Porównaj ceny domen i usług IT, sprzedawców z całego świata

program podobny do proxy dla systemu Linux


W systemach Windows używam programu o nazwie proxifier, który wymusza na CAŁYM ruchu sieciowym przejście przez określone proxy SOCKS/HTTPS (z wyjątkiem niektórych programów dodanych do listy wykluczeń). Działa dobrze na moich systemach Windows, ale muszę zrobić to samo na moich systemach Linux. Potrzebuję programu dla systemu Linux, który wymusza ruch sieciowy przez określone proxy SOCKS. Czy ktoś wie o tak dobrym programie dla Linuksa?
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Kilka pomysłów:
  • tsoski http://tsocks.sourceforge.net/about.php- Używa LD_PRELOAD do ładowania programów niestandardowych do przestrzeni adresowej w celu przechwytywania wywołań gniazd i przekazywania ich do proxy SOCKS. (Wygląda na to, że ten projekt nie był obsługiwany od LAT).
  • kąpielówki http://transocks.sourceforge.net/- Przekierowanie proxy SOCKS warstwy sieciowej zaprojektowane do pracy na routerze granicznym. Przechwytuje wychodzący ruch TCP (brak obsługi UDP) i przekierowuje go do serwera proxy SOCKS. Wygląda na to, że powinno być możliwe uruchomienie na osobnym hoście w celu przechwycenia własnego ruchu. (Ten również wydaje się być stosunkowo niewspierany ...)
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Chciałbym zaproponować inne narzędzie

Privoxy
https://www.privoxy.org/
(nazwa oznacza proxy prywatności). Ma wiele doskonałych funkcji, takich jak obsługa IPv6, łączenie proxy i tryb przechwytywania, który może kierować cały ruch przez bramę Socks.
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Inny
użyłem

czerwone skarpetki
http://darkk.net.ru/redsocks/... Jest to narzędzie do przekazywania pakietów TCP przez proxy SOCKS lub HTTPS oraz pakiety UDP przez proxy SOCKS5. Witryna opisuje, jak skonfigurować
         iptables
do przekierowania. Dostępne jest również uwierzytelnianie nadrzędnego serwera proxy.
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Możesz używać SSH również jako proxy skarpet.
ssh -D 9999 username@ip-address-of-ssh-server

użyj flagi openssh "-D", aby utworzyć proxy SOCKS. To jest tunel do serwera. Teraz wszystko, co musisz zrobić, to ustawić preferencje w przeglądarce Firefox (lub jakiejkolwiek innej aplikacji, której próbujesz użyć), aby używać proxy SOCKS. Serwer proxy to oczywiście „localhost” z portem 9999. Teraz, kiedy przeglądasz, wszystkie połączenia, które tworzysz ze stronami internetowymi, będą wyglądać na pochodzące z serwera, z którym jesteś połączony SSH. Ponadto wszystkie dane wychodzące i przychodzące sesji przeglądania będą szyfrowane, gdy przechodzą przez połączenie SSH.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się