Wireguard VPN z proxy Socks5


Obecnie korzystam z tunelowania ssh w Firefoksie i konfiguruję na nim socks5. Najważniejsze jest to, że jeśli proxy jest wyłączone i jeśli występuje problem z serwerem, nic nie jest ładowane, więc chcę użyć proxy Socks z ochroną przewodową. brak połączenia, Firefox również przestaje działać. Oto co znalazłem.
[url=https://github.com/moparisthebest/wireguard-proxy]https://github.com/moparisthebest/wireguard-proxy[/url]

Ponieważ jestem początkującym, nie wiem, czy tego właśnie szukam, czy nie i jak z tego korzystać. Jako mój ostateczny plan myślę, że paskudna praca może zadziałać (chociaż jeszcze jej nie wypróbowałem). Aby ssh przez siebie za pomocą tagu -D, aby móc go tunelować tak jak wcześniej, ale tym razem zamiast tunelować serwer, mogę tunelować się, aby umieścić go na proxy skarpetek (chociaż wolę nie używać tego paskudnego podejście)
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Cóż, ponieważ nikt nie odpowiada w pierwszej kolejności, tunelowanie przeze mnie całkowicie zadziałało, ponieważ wykluczyłem, że utworzyło proxy skarpet na moim lokalnym hoście, a ochrona drutu była na proxy skarpetek, które można było następnie użyć, wtedy wybrałem najlepszy sposób aby użyć serwera Dante do zrobienia tego, najpierw próbowałem ustawić proxy na serwerze, abym mógł uzyskać do niego dostęp przez ip.com:1080 ale niestety to nie zadziałało i myślę, że to dlatego, że wszystkie moje ważne porty były już w używać, ponieważ mój serwer ma cpanel, więc zainstalowałem serwer Dante na mojej lokalnej maszynie i przekazałem przez niego interfejs Wireguard, więc teraz mam go ponownie na moim lokalnym hoście, ale nie otwieram głupiego połączenia ssh, już tylko mały nadzorca pracuj, aby działał automatycznie, gdy Wireguard jest w toku, teraz serwer dante uruchomi się za maksymalnie kilka sekund, więc teraz jest w pełni zautomatyzowany. obdarowując Dantego i przełożonego, a teraz wszystko jest w porządku.
Nie spodziewałem się odpowiedzi tutaj, ponieważ jestem tu nowy i nie spodziewałem się, że na koniec odpowiem na moje własne pytanie.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się