Porównaj ceny domen i usług IT, sprzedawców z całego świata

Zasady transportu programu Exchange 2010 z pocztą zewnętrzną


Po pierwsze, jestem nowy w Exchange 2010 i uczę się administracji w mojej pracy.
Mamy Exchange 2010 w biznesie i musimy przekierowywać pocztę do poczty zewnętrznej.
Szukam informacji i widzę, że jest to możliwe dzięki regułom transportu, ale próbuję wykonać regułę i kończy się niepowodzeniem podczas wysyłania poczty do poczty zewnętrznej.
Próbuję wyjaśnić na przykładzie:
Poczta wewnętrzna (internal@internal.com) [Internal Exchange 2010] Poczta zewnętrzna (external@external.com) Poczta nadawcy (sender@sender.com)
Gdy nadawca@sender.com wyśle ​​wiadomość e-mail na adres internal@internal.com, prześlij ją ponownie na adres external@external.com.
W tym celu ustanowiłem regułę.
Zastosuj regułę do wiadomości „sender@sender.com” i wyślij ją na adres „internal@internal.com” i przekieruj wiadomość na „external@external.com”.
Ale to nie działa w przypadku poczty zewnętrznej.
Myślę, że ta reguła transportu jest aktywna, ponieważ po jej przesłaniu widzę w konsoli zarządzania & > Pasek narzędzi & > Raport dostarczenia, że ​​poczta jest przekierowywana na adres external@external.com, ale nie powiedzie się.
Mówi: „Nie znaleziono odbiorcy. Sprawdź swój adres e-mail. Ale poczta jest poprawna ”.
Wygląda na to, że nie działa tylko poczta zewnętrzna, ponieważ jeśli zmienię regułę na internal@internal.local, to działa
Co ja robię źle?
Dzięki za wszystko.
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Utwórz kontakt z adresem SMTP
         mail@externaldomain.com
i odznacz „automatycznie aktualizuj adresy e-mail”.
W EMC, w rzeczywistej skrzynce pocztowej (oryginalnej wewnętrznej), skonfiguruj przekazywanie i wybierz przekazywanie wszystkich wiadomości e-mail do nowo utworzonego kontaktu.
Powinien poradzić sobie z tym dobrze, jeśli mówisz w szerokim zakresie wszystkich e-maili dla tego adresu.
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Możesz poczekać kilka godzin na zastosowanie nowej reguły lub wymusić ponowne uruchomienie usługi transportowej.

Każdy serwer Hub Transport utrzymuje pamięć podręczną odbiorców, która służy do wyszukiwania informacji o odbiorcach i listach dystrybucyjnych. Pamięć podręczna adresatów zmniejsza liczbę żądań, które każdy serwer Hub Transport musi wysłać do kontrolera domeny Active Directory. Pamięć podręczna odbiorców jest odświeżana co cztery godziny. Nie można zmienić interwału odświeżania pamięci podręcznej adresatów. Dlatego zmiany adresatów reguł transportu, takie jak dodawanie lub usuwanie członków listy dystrybucyjnej, nie mogą być stosowane do reguł transportu, dopóki pamięć podręczna adresatów nie zostanie zaktualizowana. Aby wymusić natychmiastowe odświeżenie pamięci podręcznej adresatów, należy zatrzymać i uruchomić usługę Microsoft Exchange Transport. Musisz to zrobić dla każdego serwera Hub Transport, na którym chcesz wymusić odświeżenie pamięci podręcznej adresatów.

Zrozumienie, w jaki sposób stosowane są zasady transportu.
http://technet.microsoft.com/e ... .aspx

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się