Jak skonfigurować losowy serwer poczty?


Zasadniczo moim celem końcowym jest stworzenie serwera pocztowego, który może losowo generować adresy e-mail. Ludzie mogą następnie wysyłać załączniki na te adresy, a jeśli wyślą poprawną wiadomość e-mail, dołączą plik do swojego konta w mojej aplikacji.
To, czego szukam, jest bardzo podobne do systemu poczty elektronicznej Posterous, który generuje jeden adres e-mail, na który można wysyłać swoje posty na blogu.
Jest również podobny do systemu komentarzy i poczty e-mail Facebooka, w którym wysyła wiadomość e-mail za każdym razem, gdy otrzymasz powiadomienie (zostałeś oznaczony, ktoś skomentował coś, co opublikowałeś itp.), A wszystkie odpowiedzi wysłane na ten e-mail są rejestrowane jako komentarze dotyczące konkretnego zgłoszenia.
Jak to zrobić?
Podziękować!
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Implementacja taka jak BATV (Bounce Address Tag Verification) powinna sobie z tym poradzić. Tag zostanie dołączony do wiadomości. MDA musi znać znaczniki i odpowiednio reagować.
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Uważam, że qmail ma wiele różnych "haków" do uruchamiania zewnętrznych programów na przychodzącej wiadomości e-mail.
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Skonfiguruj serwer poczty tak, aby wysyłał całą pocztę do skryptu poczty przychodzącej lub na jedno konto przetwarzane przez skrypt. Google program pocztowy, którego używasz i przekieruj go lub symbol wieloznaczny, aby uzyskać szczegółowe instrukcje.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się