Książka adresowa trybu offline programu Exchange 2007 nie jest aktualizowana


Komputery klienckie z programem Outlook 2007 w trybie buforowanym nie otrzymują aktualizacji książki adresowej trybu offline. Kiedy wysyłamy/odbieramy- & > ładowanie książki adresowej/pełne zmiany, Outlook wydaje się ładować książkę adresową bez błędów, jednak oab nie jest aktualizowany. Jeśli wyłączymy tryb buforowany, GAL jest poprawny.
środowisko zostało zmigrowane z serwera 2003, który nie jest już dostępny.
odtworzyliśmy książkę adresową trybu offline i ustawiliśmy nowo utworzoną domyślną książkę adresową trybu offline.
kiedy uruchamiamy get-offlineaddressbook | fl pokazuje, że książka adresowa trybu offline znajduje się na naszym serwerze Exchange 2007.
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że książka adresowa trybu offline nie generuje się już zgodnie z oczekiwaniami. Czy masz coś związanego z dziennikiem zdarzeń serwera?
Jest w tym dobry opis przejścia

post na blogu od corelan
http://www.corelan.be/index.ph ... sues/
co powinno pomóc w rozwiązaniu problemu.
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Najpierw chciałbym zapytać, czy Twój serwer Exchange 2007 jest faktycznie serwerem generacji OAB? Jeśli nie, przenieś do niego generację OAB.
Jaka jest metoda dystrybucji książki adresowej trybu offline - foldery internetowe czy foldery publiczne? Jeśli używasz folderów współdzielonych, czy baza danych jest zamontowana i replikacja działa?
Rejestrowanie diagnostyczne jest bardzo przydatne w przypadku problemów z generowaniem OAB. Podnieś poziom rejestrowania i śledź dziennik zdarzeń - często informuje on, która część zawodzi i możesz kontynuować dochodzenie z tego miejsca.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się