Obsługa Flask + Apache + WSGI za Sonicwall


Dziwny problem. Przeszedłem

ten samouczek
https://www.digitalocean.com/c ... u-vps
na temat konfigurowania środowiska wdrożeniowego dla aplikacji Flask.
Kiedy przechodzę do lokalnego adresu IP serwerów, wszystko działa poprawnie. Jednak myślę, że jest problem z zewnętrzną obsługą logiki Flask/Python.
Port 80 jest otwarty i pomyślnie przesyła dalej, jak pokazano na jego bieżącej stronie (Index Of/Apache itp.), Ale nie wyświetla „Cześć, kocham DigitalOcean”, tak jak ma to miejsce w lokalnej podsieci. Pokazał również domyślny szablon Apache HTML przed włączeniem mojej aplikacji Flask w Witrynach z włączoną obsługą.
W moim pliku .conf dla Apache nazwa_serwera jest obecnie ustawiona na lokalny adres IP. Jak rozumiem, cały ruch na port 80 iz powrotem zostanie przekierowany na ten adres i tak

działało, gdy tylko udostępniał statyczny plik HTML Apache na zewnątrz.

Jestem tu bardzo zdezorientowany, to prawie tak, jakby logika python/flask została przeniesiona na inny port i nie wychodzi!
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Właśnie to rozgryzłem. Musiałem zmienić nazwę serwera w pliku .conf na rzeczywistą nazwę hosta maszyny, ponieważ pasuje ona do mojego obiektu adresu w mojej konfiguracji Sonicwall. (Myślę, że to jest powód, ale szczerze mówiąc, nie jestem do końca pewien.)

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się