Nie można dołączyć komputerów/serwerów do domeny. Pracował


Mam hosta wirtualnego z 4 maszynami wirtualnymi, z których jedna jest kontrolerem domeny. Wszystkie są przyłączone do domeny, plus jeszcze jeden wirtualny host i 1 stacja robocza. Poszedłem dodać kolejny kontroler domeny do nowego wirtualnego hosta, ale kiedy próbuję dołączyć do domeny, otrzymuję 2 błędy w zależności od tego, co wpisałem w polu Domena podczas dołączania.
Jeśli wpiszę „mydomain.local” w polu „Domain”, otrzymam:

Podczas próby przyłączenia się do domeny „mydomain.local” wystąpił następujący błąd: Ścieżka sieciowa nie została znaleziona.

Jeśli wpiszę tylko „moja_domena” w polu „Domena”, otrzymam:

Nie można skontaktować się z kontrolerem domeny Active Directory (AD DC) dla mojej domeny. Upewnij się, że nazwa domeny jest wpisana poprawnie. Jeśli nazwa jest poprawna, kliknij Szczegóły, aby uzyskać informacje dotyczące rozwiązywania problemów.

Nowy serwer wskazuje PDC dla DNS, a PDC wskazuje na siebie. Próbowałem sformatować ten serwer, ale to nie zadziałało, potem również próbowałem podłączyć stację roboczą do domeny i uzyskałem ten sam wynik.
Otrzymałem ten błąd po ponownym uruchomieniu PDC:

Przekroczono limit czasu rozwiązywania nazw 10.in-addr.arpa, gdy żaden ze skonfigurowanych serwerów DNS nie odpowiedział.

Ale wydaje mi się, że dzieje się tak tylko dlatego, że jest to jedyny serwer DNS. Jakieś pomysły na to, co może to powodować?
Zaproszony:

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się