Zaplanowane zadania na serwerze 2019 nie działają, jeśli użytkownik nie jest zalogowany


Mam około 30 aplikacji VB uruchomionych na serwerze Windows 2008 przy użyciu zaplanowanych zadań. Wszystkie wykonują wiele prostych i złożonych zadań, od zbierania danych i łączenia wiadomości e-mail co miesiąc, publikowania danych na naszej stronie internetowej, przekształcania danych w raporty kryształów i nie tylko.
Czas porzucić nasz serwer Windows 2008, więc pobieram aplikacje i konwertuję z Visual Studio 2012 na Visual Studio 2019. Żadnych większych przeszkód. Wszystko konwertuje całkiem czysto i działa świetnie.
Problemy zaczynają się, gdy instaluję aplikacje na Windows Server 2019. Mamy użytkownika, który jest przyzwyczajony do przetwarzania zadań i ma odpowiednie uprawnienia na serwerze. Jeśli zadania są ustawione na noc i zostawiam uruchomiony serwer, zadania są przetwarzane normalnie. Jeśli wyloguję się z serwera, zadania pokazują, że zostały uruchomione i zakończone pomyślnie, ale nigdy nie zakończą przetwarzania. Stan wskazuje, że są one ukończone w tym samym czasie, gdy rozpoczyna się harmonogram, a wykonanie większości zadań zajmuje zwykle od 15 minut do godziny.
W dzienniku zdarzeń nie ma nic, co mogłoby powiedzieć, że się nie udało, a do każdego programu mam wbudowany ładny kod błędu, który wyrzuciłby błąd, gdyby został uruchomiony.
Zadanie jest skonfigurowane na „Uruchom bez względu na to, czy użytkownik jest zalogowany, czy nie” i „Uruchom z najwyższymi uprawnieniami”.
Czy od 2008 roku zmieniło się coś w zakresie zaplanowanych zadań, o których powinienem wiedzieć? Wszelkie sugestie/pomoc w tym zakresie są bardzo mile widziane.
Zaproszony:

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się