Porównaj ceny domen i usług IT, sprzedawców z całego świata

Aktualizacja programu Exchange 2010 - najpierw pakiety zbiorcze lub dodatki Service Pack?


Mam jeden serwer Exchange 2010, na którym nadal działa dodatek SP1 RU3. Myślę o uaktualnieniu do SP2, ale czy muszę zaktualizować wszystkie dodatki Service Pack SP1 przed aktualizacją do SP2? A może dodatek SP2 zawiera już wszystkie aktualizacje dodatku SP1?
Nie udało mi się znaleźć żadnych wyczerpujących informacji w witrynie technicznej firmy Microsoft, więc zastanawiam się, czy możesz mi tutaj pomóc.
Podziękować,
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Po prostu wykonaj pakiet SP 2, a następnie dowolne pakiety zbiorcze SP2 (uważam, że ten drugi to pakiet zbiorczy 3). Wszystkie poprzednie pakiety zbiorcze dla dodatku SP1 są zawarte w dodatku SP2 zgodnie z:
Problemy rozwiązane w dodatku SP2 dla programu Exchange 2010
http://technet.microsoft.com/e ... .aspx
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Dodatki Service Pack są wystarczające, ponieważ one

musieć

zawierają wszystkie poprzednie aktualizacje lub przynajmniej te, które nie zostały zastąpione. Dlatego przygotuj dodatek SP2, a następnie poszukaj aktualizacji, w przeciwnym razie zainstalujesz wiele poprawek, które są już zawarte w dodatku SP2. Nie ma nic złego w wykonywaniu zwojów najpierw, ale wymaga to dodatkowego czasu i wysiłku bez żadnych korzyści.
Jednak raz odbyłem irytującą rozmowę z pomocą techniczną MS na temat brakującej aktualizacji, a ich odpowiedź na pytanie, dlaczego nie została zainstalowana w poprzednim dodatku Service Pack, brzmiała: „

niektóre dodatki Service Pack są bardziej wszechstronne niż inne.

„Więc nie zawsze jest to prawdą, ale zazwyczaj dodatki Service Pack dla MS zawierają wszystkie poprzednie istotne aktualizacje.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się