Porównaj ceny domen i usług IT, sprzedawców z całego świata

Nie można użyć nazwy domeny w celu uzyskania dostępu do serwera poczty spoza sieci lokalnej


Dzięki za pomoc przy moim ostatnim poście, wszystko poszło świetnie. Teraz mam inny problem ...
Mam skonfigurowany rekord DNS wskazujący mail.melia.tech na mój publiczny adres IP
Mam skonfigurowany rekord MX DNS, który wskazuje melia.tech na mail.melia.tech (dzięki czemu mogę odbierać wiadomości e-mail na adresy takie jak user@melia.tech).
Z sieci lokalnej mogę używać mail.melia.tech z Thunderbirdem, a także pisać w przeglądarce, aby uzyskać dostęp do interfejsu internetowego Cytadeli. Mam porty 80, 110 i 25 przekierowane na wewnętrzny adres IP mojego serwera.
Jednak mam problemy z dostępem do tego serwera poczty spoza mojej sieci lokalnej. Nie mogę uzyskać dostępu do serwera za pomocą mail.melia.tech. Mogę używać tylko mojego publicznego adresu IP!
Jeśli chcę uzyskać dostęp do interfejsu Cytadeli z mojego telefonu, na przykład w komórkowej sieci danych, muszę użyć publicznego adresu IP w przeglądarce Safari, a także jako serwer poczty przychodzącej i wychodzącej w aplikacji Mail. Jeśli spróbuję użyć nazwy domeny, safari powie mi, że serwer nie istnieje.
Z góry jestem wdzięczny za pomoc, daj mi znać, jeśli potrzebne są dodatkowe informacje lub jeśli moja wiadomość może zostać zmieniona, aby ułatwić znalezienie rozwiązania.
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Nie jestem pewien, czy to była tylko rozrywka, czy moje wysiłki pomogły - wygląda na to, że teraz działa. Mogę skierować telefon do mojej nazwy domeny spoza sieci lokalnej i uzyskać dostęp do serwera poczty.
Wszedłem do ustawień routera i ustawiłem filtrowanie IP - wkrótce zadziałało.
Dzięki za pomoc!

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się