Porównaj ceny domen i usług IT, sprzedawców z całego świata

Wyciek pamięci ASP.DLL (lub cokolwiek innego) powodujący trwałe ponowne uruchomienie w3wp


Zmagaliśmy się z tym przez ostatnie 12 miesięcy. Uważamy, że jest to spowodowane jedną lub dwiema aplikacjami, które przeciekają pamięć, lub wieloma wyciekami, które ostatecznie nagromadziły się przez lata programowania w klasycznej ASP. Zaczęliśmy przechodzić na ASP.NET, ale nadal mamy dużą liczbę aplikacji komputerowych.
Próbowaliśmy zmienić sposób ponownego uruchamiania usług IIS w oparciu o użycie procesora i pamięci oraz wyczyścić niektóre procesy. Zainstalowaliśmy kilka narzędzi analitycznych, aby móc dokładnie śledzić, skąd się to bierze, ale bezskutecznie.
Dopiero dzisiaj udało nam się w końcu wyśledzić bardziej szczegółowy komunikat o błędzie: „Wykryto możliwą blokadę lub wyciek krytycznej sekcji asp! G Pamięć podręczna szablonów + 88 należąca do wątku 72 w W3WP ”. Stwierdza również, że „ASP.DLL obecnie utrzymuje blokadę sekcji krytycznej w menedżerze pamięci podręcznej szablonów ASP…”.
(
Zobacz więcej
https://i.imgur.com/08U1vc9.png
.)
Więc. Czy istnieje narzędzie, które pomoże Ci wyśledzić źródło wycieku? A może lepszy sposób na ponowne uruchomienie, zanim zamrozi cały proces sieciowy?
Szanuję Twój czas!
Zaproszony:

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się