Porównaj ceny domen i usług IT, sprzedawców z całego świata

Błąd serwera 500 po wyłączeniu uwierzytelniania anonimowego i włączeniu NTLM


Jestem prawie pewien, że jest to problem z uprawnieniami, ale nie mogę dokładnie określić, gdzie. Mamy lokalną witrynę intranetową działającą na IIS 6.1 i PHP. Włączyliśmy NTLM, abyśmy mogli uzyskać informacje o użytkowniku, dla pełnej pracy wyłączyliśmy uwierzytelnianie anonimowe, kiedy to zrobiliśmy, zauważyliśmy, że otrzymujemy 500 błędów serwera, gdy pojawia się błąd w kodzie PHP.
Nie ma kodu podstanu dla błędu serwera 500, jedyne, co mogłem wyodrębnić z diagnostyki, to odmowa dostępu fastcgi (kod błędu 5). Zauważyłem również na stronie dzienników diagnostycznych, że uwierzytelnianie jest ustawione na NIE_DOSTĘPNE, ale nie jestem pewien, czy to jest w porządku, ponieważ nie otrzymujemy tych problemów po włączeniu domyślnego uwierzytelniania.
Jeśli ponownie włączymy anonimowe uwierzytelnianie, strony z błędami 500 znikną i zobaczymy w kolejności komunikaty o błędach PHP na stronie.
Czy ktoś ma jakieś sugestie, jakie uprawnienia i gdzie możemy potrzebować ich tutaj włączyć?
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

PHP domyślnie "podszywa się" pod użytkownika ładującego przeglądarkę. Gdy uwierzytelnianie systemu Windows zostało wyłączone, prawdopodobnie działało jako użytkownik systemu.
Dlatego zwiększyłem uprawnienia użytkownika na komputerze, ponieważ teraz, gdy mamy włączone uwierzytelnianie systemu Windows, wydaje się, że działa ono jako kontekst użytkownika. Przypuszczam, że nie pokaże ci szczegółów błędu, jeśli ci nie ufa. Szkoda znaleźć, ale ma to sens.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się