Porównaj ceny domen i usług IT, sprzedawców z całego świata

Jak uniemożliwić natd dostęp do określonego adresu zewnętrznego?


Używam Little Snitch i mówi mi, że natd uzyskuje dostęp do tonix.sytes.net (tracker torrentów) mniej więcej co sekundę. Nie byłem w stanie śledzić, który program wykonuje połączenie, a jeśli „zablokuję” dostęp do tonix.sytes.net dla natd lub wszystkich programów poprzez ustawienia Little Snitch, nic się nie dzieje i połączenie jest kontynuowane.
Przejrzałem wszystkie moje pliki plist w/etc/i/SystemConfiguration/, ale w ogóle nie mogłem znaleźć tonix.sytes.net. Nie mogę również uzyskać adresu IP z tonix.sytes.net, ale otrzymałem go z tonix.sytes.net:6969, czyli 208.68.143.50. Nie mogłem znaleźć tego w żadnym arkuszu.
Co powinienem zrobić? Jak mogę zatrzymać te połączenia i/lub wyśledzić program, który wysyła żądania?
Aktualizacja:
Nie, nie korzystałem/nigdy nie korzystałem z udostępniania Internetu.
Po wielokrotnym blokowaniu strony tonix.sytes.net małym zniczem i natd, to przestało się dziać. W rzeczywistości cały ruch z natd nie jest już wyświetlany w Little Snitch, co jest bardzo frustrujące.
Sprawdziłem Mac Defender i Mac Guard (trojany przebrane za oprogramowanie antywirusowe), ale ich nie mam. Jedyne, które mam, to Norton i MacScan, które są legalne.
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Czy używasz ogólnego Internetu? Jeśli tak, najprawdopodobniej jest to program na innym komputerze, który korzysta z twojego wspólnego połączenia internetowego i po prostu tłumaczy NATD.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się