Porównaj ceny domen i usług IT, sprzedawców z całego świata

Włącz przycisk Zamknij w menu Start systemu Windows 7, aby zakończyć, nawet jeśli oczekują aktualizacje systemu Windows.


Skonfigurowałem dla naszych klientów Windows 7, aby zamieniali Zamknij na Wyloguj jako domyślny przycisk w menu Start w środowisku laboratoryjnym w naszym kampusie przy użyciu Loopback i
User Configuration\Administrative Templates\Start Menu and Taskbar\Change Start Menu power button

Problem polega na tym, że jeśli są oczekujące aktualizacje systemu Windows, zmienia się to ponownie na Zamknij i nie widzę sposobu, aby zmienić to zachowanie. Chciałbym, aby zawsze wyświetlało się „Wyloguj”, niezależnie od tego, czy aktualizacja jest w toku, czy nie.
AD jest na poziomie 2008R2 DFL i FFL, a szablony innych firm nie są odpowiednie, ale dodatkowe szablony firmy Microsoft nie są domyślnie dołączone.
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Miałem do czynienia z niektórymi z tych ustawień podczas konfigurowania serwera WSUS. Z jakiegoś powodu nie wszystkie opcje menu Start znajdują się w konfiguracji menu Start. Przejdź do poniższej ścieżki w swoim gpediterze (lokalnym lub systemowym)
Computer Configuration\admin templates\windows components\windows update then look for "Do not display 'Install Updates and Shut Down' option in shut down windows dialog box" 

Zmień tę wartość na wyłączone i powinno to naprawić.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się