Porównaj ceny domen i usług IT, sprzedawców z całego świata

Sprawdzanie SPF nie powiodło się, ponieważ Yahoo i Hotmail szukają pliku strefy dla nazwy hosta


Skonfigurowałem rekord SPF, który przechodzi sprawdzanie poprawności rekordu SPF Gmaila, ale nie hotmail, yahoo, port25.com, isnotspam.com ani openspf.net. Uważam, że rekord SPF jest poprawnie skonfigurowany dla mojej domeny example.com. Wszystkie testy SPF w witrynie example.com przebiegają pomyślnie. (Skonfigurowałem rekord SPF na serwerze nazw GoDaddy, na przykład example.com). Tak czy siak. Moje e-maile nie działają wszędzie oprócz Google, ponieważ wszystkie inne testy pokazują, że moje e-maile pochodzą z adresu ip-192-0-2-0.ip.secureserver.net, który jest moją nazwą hosta, a NIE nazwą mojej domeny ...
Wszystkie programy pocztowe i programy sprawdzające szukają rekordu SPF dla tej nazwy hosta i nie mogą go znaleźć. (Google w jakiś sposób szuka również rekordu SPF dla tej nazwy hosta i zdaje sobie sprawę, że jest on powiązany z moim adresem IP i nazwą domeny i przekazuje je dalej).
Przeszukałem internet i przez kilka dni zastanawiałem się, co robić. Chyba nie mam pliku strefy na wirtualnym serwerze prywatnym, na którym znajduje się ip-192-0-2-0.ip.secureserver.net. Myślę, że mój jedyny plik strefy znajduje się na serwerze nazw GoDaddy, na przykład example.com. Znowu uważam, że mam tam poprawny wpis SPF, ale tylko Google go znajduje - żadna z innych usług nawet tam nie szuka.
Czy mój VPS ma plik strefy, który muszę edytować? Czy jest inny sposób, aby to naprawić?
Zaproszony:

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się