Porównaj ceny domen i usług IT, sprzedawców z całego świata

Słaba wydajność z programem SQL Compact Server Tool 3.5 z dodatkiem SP1


Próbujemy wdrożyć aplikację .Net Compact Framework, która korzysta z lokalnej bazy danych SQL Server Compact, która jest replikowana do bazy danych SQL Server 2005 SP3 w naszym środowisku testowym.
W naszym środowisku programistycznym, używając ActiveSync, możemy w prosty i łatwy sposób zainicjować bazę danych o wielkości 40 MB. Jednak w naszym środowisku testowym serwer wysyła tylko 1-2 KB na sekundę, a czas inicjalizacji dobiega końca.
Używamy Avalanche do wdrożenia w środowisku testowym i umieszczamy urządzenie Motorolla MC75 w podstawce, aby rozpocząć synchronizację.
Czy ktokolwiek ma jakiś pomysł?
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Czy masz zainstalowany dodatek Service Pack 2 dla systemu Windows 2003? Domyślnie umożliwia odciążanie sieci, co powoduje problemy, jeśli sterownik sieciowy jest zbyt stary. Jako inna poprawka domyślnie wyłącza odciążanie sieci.
Po zainstalowaniu dodatku SP2 dla systemu Windows Server 2003 występują pewne problemy
http://support.microsoft.com/% ... %3D11
== & > wskazuje na problem z siecią SQL związany z tym odciążeniem sieci.
Sprawdź również:
  • Antywirus/zapora ogniowa
  • Problem z siecią (niedopasowanie dupleksu ...)
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Problem polegał na tym, że zdefiniowaliśmy własne RowGUID dla zreplikowanych tabel, które miały domyślnie ustawione ograniczenie GetID (). Zmieniając go na GetNextSequentialID (), nasza wydajność nagle spadła z 10 godzin lub więcej do około 20 minut.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się