Porównaj ceny domen i usług IT, sprzedawców z całego świata

Komunikat ostrzegawczy, gdy pokój jest zarezerwowany i nie jest codziennie usuwany


Mój problem polega na tym, że mój szef zapytał mnie, czy jest to możliwe, gdy próbują zaplanować spotkanie w Outlooku i pokoju, w którym próbują zaplanować spotkanie na x dni, na x godzin i czy jest inne w jednym z nich Dni spotkania o tej godzinie anulują wszystkie zaplanowane dni, a nie tylko kolidujące.
Czy można zostawić drugiego, który nie ma konfliktu, zostać zarezerwowanym zamiast zostać usuniętym i wysłać jakąś wiadomość ostrzegawczą do osoby próbującej umówić się na spotkanie, że ten dzień jest już zarezerwowany i musi zostać przełożony na inny?
Dziękuję wszystkim za pomoc!
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

To, czego szukasz, to cmdlet PS
     Set-CalendarProcessing
... Opcje
     MaximumConflictInstances
i
     ConflictPercentageAllowed
... Te wartości określają, ile konfliktów zostanie rozwiązanych, gdy spotkanie cykliczne zostanie utworzone przed całkowitym odrzuceniem rezerwacji.
Na przykład, jeśli ustawisz
     MaximumConflictInstances
przed 5, tworzysz cotygodniowe spotkanie na 1 rok (52 przypadki): jeśli jest 5 lub mniej konfliktów, wszystkie możliwe spotkania są zarezerwowane w tym pokoju, ale 5 konfliktów nie jest zarezerwowanych i otrzymasz e-mail z serwera z data, w której nie udało się dokonać rezerwacji. Jeśli masz więcej niż 5 konfliktów, spotkanie zostanie całkowicie odrzucone.
O ile mi wiadomo, jeśli ustawisz obie wartości, to pierwszy przekroczony próg zostanie policzony.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się