Porównaj ceny domen i usług IT, sprzedawców z całego świata

Czy MySQL jest uwzględniony w Azure Web Apps?


Próbuję znaleźć rozwiązanie hostingowe w chmurze dla mojego prostego formularza internetowego + bazy danych MySQL, aby nasi pracownicy mogli wprowadzać dane zmiany z różnych lokalizacji (tylko 10 osób będzie korzystać z tego formularza).
Myślałem, że Azure Web Apps, z ich najtańszym planem, powinno wystarczyć na coś małego, ale nie jestem pewien, czy baza danych MySQL jest już uwzględniona, ponieważ znalazłem artykuł z 2017 r., Który mówi, że mają tak zwane MySQL-in-App funkcji, ale nie mogę znaleźć nic na ten temat na stronie z aplikacjami internetowymi lub będę musiał wynająć do tego osobną bazę danych.
Ponadto, jeśli dzięki swojemu doświadczeniu chcesz mi powiedzieć, żebym nie używał Azure lub czegoś podobnego, bardzo chciałbym poznać Twoją opinię. (Wiem, że nie lubię tutaj pytań opartych na opiniach, więc w porządku, jeśli nie chcesz odpowiadać na to pytanie)
Dziękuję bardzo!
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Domyślnie MySQL nie jest dołączany podczas tworzenia aplikacji sieci Web, więc musisz użyć Azure Database dla usługi MySQL. Jednak podczas tworzenia aplikacji internetowej wyszukaj „Aplikacja sieciowa + MySQL” i wybierz „MySQL w aplikacji” jako dostawcę bazy danych.
Należy o tym pamiętać: „MySQL w aplikacji uruchamia lokalne wystąpienie MySQL z aplikacją i udostępnia zasoby z planu usługi App Service. Należy pamiętać, że aplikacje korzystające z MySQL In App nie są przeznaczone dla środowisk produkcyjnych i nie będą skalowane poza pojedynczą instancję. "
Tutaj

ogłoszenie produktu
https://blogs.msdn.microsoft.c ... apps/
z blogu zespołu usługi App Service.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się