IIS wyklucza określonego hosta?


Mam serwer IIS, na którym działa wiele witryn internetowych. Znajduje się za zaporą sieciową ISA, do której nie mam dostępu. Ale mam wszystkie określone strony internetowe (przez port 80) przekierowane na mój serwer.
Dlatego chcę usunąć jedną witrynę internetową, powiedzmy foo.bar.com, i zamiast tego skonfigurować serwer LAMP za pomocą oprogramowania maszyny wirtualnej. Powinien działać równolegle ze wszystkimi istniejącymi witrynami internetowymi i nie powinien im przeszkadzać.
Mam pełną kontrolę nad swoim serwerem, ale nie nad ISA.

Czy to możliwe? Jeśli tak to jak?
System operacyjny to Win Server 2003 Standard z usługami IIS6
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Może to być możliwe, jeśli skonfigurujesz serwer IIS 6 jako serwer proxy. Managed Fusion ma

URL Rewriter
http://urlrewriter.codeplex.com/
który może wykonać przezroczysty serwer proxy, który powinien być w stanie pobrać wszystkie żądania z serwera LAMP do serwera IIS.
Forum dyskusyjne projektu URL Rewriter ma

artykuł
http://urlrewriter.codeplex.co ... 39331
który mówi o zrobieniu czegoś podobnego do twojej prośby; Ten artykuł dotyczy Apache na hoście lokalnym, ale nie powinien różnić się zbytnio dla zdalnego serwera Apache).
EDYCJA: Należy pamiętać, że używanie IIS jako proxy dla LAMP (lub dowolnego innego serwera) jest niewiarygodnie marnotrawne ... Musisz współpracować z administratorami ISA, aby przekierować publikacje internetowe na rzeczywisty serwer docelowy.
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

ile witryn działa w systemie Windows? czy są skonfigurowane z nagłówkami hostów lub adresami IP?
Jeśli mają skonfigurowane adresy IP (tj. Każda witryna ma swój własny adres IP), to jest to łatwe. Pozwól swojemu urządzeniu LAMP uzyskać adres IP witryny, którą chcesz przekonwertować.
Jeśli jest to jeden adres IP i masz nagłówek hosta, to nie jest tak dobrze. Naprawdę powinieneś porozmawiać z administratorem ISA. Jedynym innym sposobem, w jaki mogę zobaczyć, że to działa, jest skonfigurowanie własnego serwera do odwrotnego proxy, a następnie przekierowanie ruchu do mojego serwera LAMP lub IIS w zależności od nazwy hosta. Apache ma moduł odwrotnego proxy, więc możesz to zrobić zaraz po wyjęciu z pudełka LAMP.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się