Jak kierować ruch przez tunel VPN?


Problem z naszym serwerem polega na tym, że musimy używać strasznego klienta sieciowego AT&T, który powoduje, że nasz serwer przełącza ekran co 24 godziny.
Czy ktoś wie, jak (lub ma dobry przewodnik), aby szybko skonfigurować stację roboczą Windows Server 2008 R2 jako serwer proxy. Tak więc ta wolna stacja robocza będzie działać na platformie AT&T i będzie działać jako pomost między naszym serwerem a serwerem, do którego można się podłączyć tylko za pośrednictwem oprogramowania AT&T VPN. W ten sposób nasz własny serwer produkcyjny nie będzie się zawieszał tak często (lub nie ulegnie awarii wcale), a stacja robocza może bezpiecznie ulec awarii, kiedy tylko zechce.
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

to, o co prosisz, jest trochę niejasne, musisz dać nam trochę więcej, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twój problem.
Czy klient, na którym działa oprogramowanie ATNT, jest serwerem zasobów lub serwerem podrzędnym, takim jak kontroler domeny, czy też czymś, co umożliwia użytkownikom dostęp do sieci?
Zakładając, że ten serwer ulegnie awarii, ogranicza to również udostępnianie sieci w Twojej organizacji, czy to prawda?
jeśli tak, możesz skonfigurować listę ACL w routerze Cisco między serwerem a innym klientem, na którym działa oprogramowanie ATNT, aby żaden ruch ogólny nie był uruchamiany, gdy ten pojedynczy klient ulegnie awarii, do diabła możesz skonfigurować VPN na tym samym routerze, gdy konieczne ...
ale znowu zauważam osobę nade mną, spróbuj użyć alternatywnego oprogramowania VPN, nie ma czegoś takiego jak przebłaganie przy nawiązywaniu połączenia, chyba że ATNT tego wymaga ze względu na twoją umowę wsparcia z nimi.
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Aby ustawić trasy statyczne między hostami (lub ogólnie trasy), firma Microsoft wyszczególnia to w swoich

Artykuły Technet
http://technet.microsoft.com/e ... .aspx
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Czy ogólna aplikacja VPN, taka jak Shrew Soft VPN, działałaby dla Ciebie zamiast korzystać z „strasznego klienta sieciowego” AT&T? Ma wiele możliwych konfiguracji łączności, które mogą współpracować z AT&T.
http://www.shrew.net
http://www.shrew.net

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się