dziwne intranetowe żądania IP z witryn ASP


Mam więc programistyczny serwer IIS działający w intranecie ze stałym IP. Mam kilka aplikacji skonfigurowanych w IIS.
Dostaję dziwne zachowanie: jeśli załaduję stronę z adresem IP lub nazwą serwera i portem, zapisuje poprawną odpowiedź (jak widać na moim serwerze proxy do debugowania), ale zawiesza się przez długi czas z białą stroną, podczas gdy chrome mówi „czeka”. jest to zły adres IP, który nie jest powiązany z serwerem lub aplikacją. Robi to dla kilku różnych aplikacji i każda robi to samo, ale z losowymi adresami IP. Oczekuje się, że połączy się z niewłaściwym adresem IP w lokalnym intranecie. Pingowałem jeden i nie jest to nawet przypisany adres IP w sieci.
Mogę to powtórzyć na maszynie bez serwera proxy do debugowania i żadne niewłaściwe adresy IP nie pojawiają się nigdzie w projektach.
Jeśli wdrażam te same aplikacje na serwerze zewnętrznym z odpowiednimi domenami/DNS, działają dobrze.
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Wygląda na to, że rekord DNS Twojego serwera jest nieprawidłowy. Musisz naprawić rekord DNS na poprawny adres IP w jeden z następujących sposobów:
  • Ustawienie prawidłowego adresu IP w pliku hosts
  • Konfigurowanie rekordu DNS na serwerze/routerze DNS
  • Komunikacja z personelem sieci

Zdecydowanie jest możliwe, że Twoja organizacja ustawiła adres „publiczny” dla każdego, kto odwiedza jej domenę, ale nie jest konkretnie zdefiniowany za pomocą rekordu DNS.
Również to pytanie jest poza tematem dla przepełnienia stosu i prawdopodobnie jest związane z błędem serwera.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się