Pliki stronicowania, pliki zrzutu i dyski D: w systemie Windows Server 2008


Mam serwer Windows 2008 z 7,5 GB pamięci RAM i chcę uzyskać z niego pełne zrzuty awaryjne.
Zacząłem od przeniesienia pliku stronicowania głównie z dysku C: - zostawiłem mały plik stronicowania 64 MB na dysku C:, aby go mieć, ale dodałem początkowy i maksymalny plik stronicowania 8 GB do dysku D: za pomocą Panelu sterowania/Systemu/Zaawansowane ustawienia systemu/Wydajność/Ustawienia .../Zaawansowane/Pamięć wirtualna/Zmień ... Ponownie uruchamiam komputer i mam plik pagefile.sys 8 GB na dysku D :, wszystko jest w porządku.
Następnie zainstalowałem pełne zrzuty awaryjne, ustawiając HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ CrashControl \ CrashDumpEnabled na 1 i zmieniając DumpFile na D: \ Memory.dmp. Przeglądam Panel sterowania/System/Zaawansowane ustawienia systemu/Uruchamianie i odzyskiwanie/Ustawienia .../Awaria systemu i widzę prawidłowe ustawienia. Następnie wywołałem awarię za pomocą

Nie moja wina
http://swatrant.blogspot.com/2 ... .html
.
Ale nie dostałem zrzutu awaryjnego. Więc czytałem

ten dokument Microsoft
http://support.microsoft.com/?id=969028
i mówi, że dla 2008/Vista musisz dodać

Wpis DedicatedDumpFile
http://blogs.msdn.com/b/ntdebu ... ssage
w rejestrze. Dodałem to ponownie przy 8 GB i teraz otrzymuję zrzuty awaryjne, ale mam zarówno plik pagefile.sys 8 GB, jak i plik dumpfile.sys 8 GB na dysku D: (nie wspominając o pliku Memory .dmp o 7,5 GB).
Czy coś mi brakuje? Czy istnieje sposób, aby użyć tego samego alternatywnego pliku strony zarówno do zwykłego stronicowania, jak i zrzutów awaryjnych, aby nie marnować 24 GB miejsca na całość?
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Najwyraźniej odpowiedź brzmi nie.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się