Klawiatury kioskowe/środowiska zewnętrzne/agresywne?


Mamy kilka kiosków rozmieszczonych w, powiedzmy, ... wrogich środowiskach. Tworzone przez nas skrzynki są mocne jak gwoździe, a komputery HP Thin Client radzą sobie dobrze. Wystąpiły tylko problemy z klawiaturami, które zostały zakupione do projektu. Jest to ogólna marka bezpośrednio od chińskiego producenta. Są wykonane ze stali nierdzewnej z wewnętrznie zamontowanymi kluczami i trackballem, ale zostały wdrożone w ciągu zaledwie miesiąca, a prawie 20% z nich jest już niesprawnych z powodu lepkich kluczy, połamanych kluczy, problemów z trackballem, uszkodzeń spowodowanych przez wodę i wiele innych pytań.
Czy istnieją klawiatury kioskowe, które mogą wytrzymać uderzenia i nie pękać tak łatwo? Idealnie powinny być odporne na manipulacje (kluczy nie można wyjąć), wodoodporne, napisy powinny być wygrawerowane na klawiszach, trackball, opcja z jednym przyciskiem byłaby dobra i pewna ochrona, aby nie dopuścić do zanieczyszczeń z kluczy, więc nie t przylegają (lepkie środki czyszczące, resztki jedzenia itp.). Czy taka bestia istnieje? Wszystko, na co patrzyliśmy, jest łatwe do uszkodzenia. Potrzebujemy klawiatury M1 Abrams Tank. Jakieś sugestie?
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

W następstwie tego w końcu znaleźliśmy Q9000B z

Technologia interfejsu operatora
http://oitkeypad.com/keyboards.htm... Jest zbudowany jak czołg i zawiera wiele programowalnych opcji wyłączania prawego przycisku myszy i innych klawiszy specjalnych. Mają modele z trackballem, gładzikiem lub dedykowanym 8-kierunkowym przełącznikiem kołyskowym do sterowania myszą. Konstrukcja klawiatury jest bardzo wysokiej jakości i nie mogę się doczekać wykorzystania jej w naszych przyszłych kioskach.
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Proponuję rozpocząć poszukiwania odpowiednich materiałów eksploatacyjnych od producenta OEM. Widziałem bardzo wytrzymałe klawiatury i inne urządzenia wbudowane w różne skomputeryzowane maszyny, od samodzielnych pras hydraulicznych po samochodowe linie produkcyjne. Być może jeśli skontaktujesz się z firmami, które produkują taki sprzęt, wskażą Ci źródła.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się