Darmowy analizator plików dziennika - nie jest już w fazie rozwoju?


Obecnie korzystam z hostowanego rozwiązania analitycznego. Ale aby mieć pewność, że liczby są poprawne, potrzebowałem analizatora plików dziennika do tworzenia kopii zapasowych. Jednak wszystkie one nie są już rozwijane. AWStats Webalizer Analog W3Perl
Najpopularniejszy to Awstats, nie wiem dlaczego, nie jest najszybszy, a jego interfejs jest brzydki. (Cóż, to nie tylko problem z Awstatsem) Nawet z Jawstats, który też nie jest już rozwijany.
Dlaczego nie są już rozwijane? Awstats jest również open source. I czy jest jakiś inny aktywnie rozwijający się Analizator logów lub jakieś bardzo tanie i wartościowe rozwiązanie.
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Nie chcę brzmieć zbyt niegrzecznie (nawet trochę). Nie traktuj tego jako osobistego ataku, tutaj „ty” to każdy, kto zadaje to pytanie - ja też to robiłem, czasem byłem zbyt leniwy, żeby coś zrobić, czasem brałem rzeczy i wspierałem je w taki sposób, że "

pracuje dla mnie

„- Nie miałem odwagi zrobić tego w żaden oficjalny sposób. Wszystkie poniższe dotyczą mnie.

Dlaczego nie są już rozwijane?

Domyślam się, że pierwotny programista znalazł gdzieś bardziej zieloną trawę, a ludzie tacy jak ty, którzy jej używają, nie wstają, biorą kod i go pielęgnują.
Jeśli "

nie jest już w fazie rozwoju

„dla Ciebie oznacza tylko, że ktoś inny powinien przesłać archiwum

robisz to źle!
... W moich systemach jest wiele nieobsługiwanych skryptów, które nie działają, ponieważ mnie to nie obchodzi. Jestem prawie pewien, że jest mnóstwo ludzi w tej samej sytuacji.
Jeśli źródło jest dostępne i naprawdę nie jest obsługiwane. Potwierdź z pierwotnym autorem (brak odpowiedzi po pewnym czasie jest również rodzajem odpowiedzi) i po prostu przejmij.
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Awstats jest nadal obsługiwany, jak widać w ostatnim zatwierdzeniu z

http://www.nltechno.com/stats/ ... .html
http://www.nltechno.com/stats/ ... ml... Myślę, że autor byłby zadowolony z wszelkich ulepszeń. Jeśli chodzi o W3Perl, ostatnia stabilna wersja została wydana w kwietniu 2011 roku, czyli zaledwie dwa miesiące temu. Zestawy deweloperskie są dostępne co dwa tygodnie. Tak więc Awstats i W3Perl nie są martwe, ale rozwój zwolnił, ponieważ zapewniają podstawową funkcjonalność, której będzie potrzebował webmaster.
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Najnowsza wersja AWStats została wydana w grudniu 2010 roku, wydaje się, że ich wydania są zawsze dość daleko od siebie, ale nie mogę powiedzieć, czy jest martwa.
Powiedziałbym, że AWStats to najlepsze rozwiązanie, ale to osobiste preferencje i jeśli nie podoba ci się interfejs użytkownika, jest

JAWStats
http://www.jawstats.com/
który zapewnia ładniejszy interfejs.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się