Co może spowodować, że Citrix uniemożliwi opublikowanej aplikacji tworzenie dodatkowych plików .EXE?Problem
>
Mamy kilku klientów używających Citrix do różnych produktów oprogramowania, które pomagamy im w utrzymaniu, a ostatnio pojawił się nowy klient korzystający z Citrix, ale mają oni problemy z niektórymi funkcjami jednego z programów podczas uzyskiwania dostępu przez ich opublikowaną aplikację.
Program działa jako pojedynczy plik .exe/okno, ale dodatkowe narzędzia/exe są uruchamiane i uruchamiane w dodatkowych oknach na żądanie nadrzędnego EXE. Narzędzie uruchamia dodatkowy proces na serwerze aplikacji, który nie zostanie zaimplementowany przez użytkownika końcowego w bieżącej konfiguracji.
Wspierając ten program w różnych innych środowiskach Citrix, nie napotkaliśmy tego problemu, więc mam nadzieję, że mózg zaufany tutaj w przypadku awarii serwera może zapewnić przyczynę i rozwiązanie.

Próby rozwiązania problemu
>
Zalogowałem się do serwera bazy danych dla danego programu i nie mogłem odtworzyć problemu. Poszedłem także na pulpit serwera Citrix i uruchomiłem go tam, aby upewnić się, że działa. Wydaje się, że punkt przerwania znajduje się między serwerem Citrix a opublikowaną aplikacją użytkownika końcowego.
Szukałem trochę i znalazłem to:

http://discussions.citrix.com/ ... sion/
http://discussions.citrix.com/ ... sion/
Miałem zamiar polecić to lokalnemu personelowi serwera Citrix, ale z ostatniego postu wydaje się, że nie jest to idealne rozwiązanie tego problemu.
Szukałem również tutaj, używając różnych zwrotów i nie znalazłem nic przydatnego.

TL; DR
>
W jaki sposób mogę sprawić, aby Citrix pokazywał użytkownikowi końcowemu każde okno/proces podrzędne utworzone przez moje okno/proces nadrzędny?
Zaproszony:

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się