Błąd rozszerzenia Chrome - „zawartość mieszana: to żądanie zostało zablokowane; treść musi być udostępniana przez HTTPS”


Używam pingowania między domenami do mojego rozszerzenia Chrome. Stworzyłem funkcję PHP do korzystania z API. Dlatego nazywam tę funkcję za pomocą JSONP i oczekuję, że w zamian otrzymam wartości. Ale to jest błąd, który otrzymuję w konsoli.
Czy ktoś może mi w tym pomóc? Jaki jest tutaj problem? Co powinienem zrobić? Nie mam doświadczenia z rozszerzeniami Chrome.
W mojej sytuacji myślę, że tylko YouTube blokuje treści, ponieważ oczekuje, że połączenia między domenami będą HTTPS. Dlatego nie zezwala na połączenia między domenami. Cóż, tak myślę. Ale jeśli ten problem można rozwiązać za pomocą skryptu w tle. Czy możesz mi pomóc, jak mam postępować?
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Mam ten sam problem co Ty i po prostu zmieniam adres URL AJAX na HTTPS, na przykład:
Mój stary adres URL to
var url="[url=http://fanyi.youdao.com/openapi.do?keyfrom=fgbnbb&key=1276642867&type=data&doctype=json&version=1.1&q="+txt;]http://fanyi.youdao.com/openap ... xt%3B[/url]
A potem zmieniam go na
var url = "[url=https://fanyi.youdao.com/openapi.do?keyfrom=fgbnbb&key=1276642867&type=data&doctype=json&version=1.1&q=]https://fanyi.youdao.com/opena ... Bq%3D[/url] "+ txt;
,
a potem problem znika.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się