Oprogramowanie serwera reklam dla witryny o dużym ruchu


Firma, dla której pracuję, prowadzi witrynę internetową, która jest odwiedzana nieco ponad pięćdziesiąt milionów razy miesięcznie. Planujemy zastąpić istniejący niestandardowy serwer reklam rozwiązaniem pod klucz. W rzeczywistości powinien być w stanie skalować się do tego poziomu ruchu, co wyklucza znaczną liczbę rozwiązań.
Na naszych serwerach działa Linux, więc każdy serwer reklam musi oczywiście mieć Linuksa.
Czy ktoś ma jakieś zalecenia dotyczące oprogramowania i (mniej ważnych) urządzeń do wyświetlania reklam, które mogą z łatwością obsłużyć 50 000 000 odsłon miesięcznie i które mogą nieznacznie wzrosnąć do dziewięciocyfrowych wyświetleń miesięcznie? Miło słyszeć o rozwiązaniach dla systemu Windows, chociaż na pewno nie będziemy ich uruchamiać.
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Dać

OpenX
http://www.openx.org
patrzeć na. Mają darmowe rozwiązanie hostowane do 100 mln wyświetleń miesięcznie. Możesz też hostować własny serwer reklam. Użyłem tam phpAdNews w 2005 roku i było to bardzo potężne i świetne narzędzie reklamowe. W pewnym momencie zmienili tam nazwę ...
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Czy powinno to być oddzielne rozwiązanie? Poza tym miałem duże doświadczenie z technologią reklamową Google i uważam, że rozwiązania premium pozwalają tworzyć spersonalizowane reklamy, a nie tylko tekst Adsense.
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Używaliśmy OpenX przez jakiś czas, w końcu dostaliśmy 0-day, a Rosjanie zainstalowali rootkita php. Przypuszczam, że może się to zdarzyć w przypadku każdego oprogramowania, po prostu pomyślałem, że wspomniałem, że powinieneś zaplanować uruchamianie go w izolacji.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się