Instalacja CentOS7 na ESXi6 pokazuje pusty czarny ekran po wybraniu instalacji lub testu z menu


Próbuję zainstalować nową wersję CentOS7 na nowym hoście ESXi, który mamy. Mogę stworzyć maszynę wirtualną i wybrać CentOS7 ISO z magazynu danych. Kiedy uruchamiam maszynę wirtualną i otwieram konsolę, jeśli wybiorę Zainstaluj CentOS 7 lub Sprawdź ten nośnik, wyświetlacz konsoli po prostu zmieni kolor na czarny (całkowicie czarny, bez migającego podkreślenia kursora lub cokolwiek innego), a kursor zostanie zwolniony z konsoli.
Wiem, że plik iso jest w porządku, sprawdzana jest suma md5 (testowana na ESXi) i udało mi się skonfigurować maszynę wirtualną za pomocą Oracle Virtualbox.
Wyszukałem w Google, ale wszystko, co znalazłem, wydaje się być związane z innym problemem, przynajmniej pojawia się migające podkreślenie, co ostatecznie jest problemem z konfiguracją dla Gruba ... ale w moim przypadku nie mogę wyjść poza menu instalacji.
Próbowałem wyjść

Rozwiązywanie problemów

>

Zainstaluj CentOS 7 w podstawowym trybie graficznym

i to samo się stało ...
Ponadto w zdarzeniach dla tej maszyny wirtualnej nie ma żadnych błędów ani w sekcji Ostatnie zadania nie powiodło się.
Czy ktokolwiek ma jakiś pomysł? Nigdy nie miałem ani jednego zawieszenia

to

na początku instalacji
dzięki
P.S. Próbowałem pobrać starszą wersję CentOS (6.7) i natknąłem się na to samo, znalazłem się w menu instalacji, ale jak tylko wybrałem jedną z opcji instalacji, cały ekran po prostu się zawiesił.

Odświeżać
>
Więc dowiedziałem się, co się stało. Kiedy otwieram konsolę, klikając prawym przyciskiem myszy serwer i klikając

Otwórz konsolę

Mogę dostać się do menu startowego i wybrać instalację, ale potem zostaje wyrzucony, ale jeśli przejdę do

Konsola

zakładka pod oknem podsumowania VM ... Potem wszystko widzę.
Co jest dziwne, ale poniżej

Konsola

tab (nie wyskakujące okienko), nie widzę menu instalacji podczas uruchamiania ... tylko wtedy, gdy wybieram opcję instalacji z wyskakującego okienka.
Oto zrzut ekranu tego, co mam na myśli ... Widać, że okno konsoli po lewej właśnie stało się czarne i kontynuowało po prawej ...
Dlaczego nie widzę obu pod jednym lub drugim? lub oba? Pomyślałbym, że mogę uruchomić, wybrać instalację i dostosować instalację w

lub

konsola… To dziwne.
Zaproszony:

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się