Której sieci użyć dla przedłużacza HDMI over Ethernet


interesuje się

Przedłużacze HDMI over Ethernet
https://rads.stackoverflow.com ... HI5NW
dla mojej firmy.
Większość mówi w swoim opisie, że potrzebują zamkniętej lub oddzielnej sieci UPnP. Czy to oznacza, że ​​nie mogę używać przedłużacza w mojej już istniejącej sieci podłączonych do Internetu?
Bo tworzenie całej sieci tylko dla nich (potrzebowałbym kilku) nie jest tego warte.
Czy ktoś wie o tym więcej?
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

UPnP to technologia umożliwiająca automatyczną konfigurację urządzeń NAT/firewall. Gdy masz już odpowiednio skonfigurowaną sieć i zezwolisz na wymagany ruch przez zapory, nie powinno być powodu, dla którego UPnP jest wymagany. Z punktu widzenia bezpieczeństwa zdecydowanie zalecam umieszczenie ich we własnej sieci VLAN.
Myślę, że jednym z powodów, dla których proszą o oddzielną sieć, jest zapewnienie kompatybilności. Nie każdy może zarządzać zaporą ogniową lub tworzyć sieci VLAN, a jeśli chodzi o obsługę, łatwiej jest im po prostu powiedzieć, że jej nie obsługują. Może to mieć również związek z przepustowością wymaganą do prawidłowego działania urządzeń. Jeśli przełączniki, przez które przechodzą, przesyłają już dużą ilość danych, mogą nie mieć wystarczającej przepustowości, aby prawidłowo wyświetlać sygnały bez utraty lub degradacji.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się