Aktualizacja Upstart w Centos 6.3


Mam serwer Centos 6.3 - jedyny ze wszystkich moich serwerów Ubuntu ze względów historycznych - z Upstart 0.6.5. Muszę zaktualizować ten upstart do co najmniej 1.4 i wolałbym to zrobić za pomocą yum, zamiast kompilować go ręcznie.
Czy istnieje repozytorium yum z nowszą wersją, za pomocą której mógłbym zaktualizować Upstart?
Zaproszony:
Anonimowy użytkownik

Anonimowy użytkownik

Potwierdzenie od:

Enterprise linux różni się od Ubuntu: cenią sobie trwałość certyfikacji aplikacji, a nie świeżość - oprogramowanie dostępne dla wersji X zawsze będzie kompatybilne przez cały okres użytkowania systemu operacyjnego.
Oznacza to, że wersja 0.6.5 będzie wersją zapewniającą kompatybilność i chociaż zobaczysz kilka poprawek zastosowanych dla bezpieczeństwa, a czasem także dla funkcji, zdecydowanie głównym celem jest zgodność z produktami kompatybilnymi z 0.6.5. W oprogramowaniu dla przedsiębiorstw ISV i klienci muszą wiedzieć, co jest dostępne na jakiej platformie, a ISV potrzebują prostoty obsługi „App X on Y” zamiast „app X w tym rdzeniu, tej energii wiatrowej, tej C Lib itp. D . Biblioteka Math bez tej poprawki, ale przed tą poprawką, itd.
Po przejściu przez piekło zależności z Perlem, Pythonem i doświadczeniu radości z konfliktów rubinowych klejnotów - co jest normalne w przypadku tych języków, które ciągle się zmieniają, jak samochody koncepcyjne w świecie samochodów, nie zrozum mnie źle - mając solidną szczyt instrukcji zgodności -bottom (która sprowadza się do jednej liczby, np. „6” lub „7”) jest zdecydowanie odświeżający dla doświadczonych administratorów systemów operacyjnych i dostawców oprogramowania.
Tak, nie mamy nowego startu w tym tygodniu, ale nie musimy się martwić, że rzeczy nie działają o 03:00 w niedzielę, kiedy jesteśmy na wakacjach, które odbywają się raz w roku przestępnym w Maladze.

Aby odpowiedzieć na pytania, Zaloguj się lub Zarejestruj się